Kleuterteam



Peuter- en eerste kleuterklas
Juf Anniek
Staelens.Anniek@gilko.be



Tweede- en derde kleuterklas
Meester Bruno
Coleman.Bruno@gilko.be


Team lager


Eerste- en tweede leerjaar
Juf Tineke
Peters.Tinke@gilko.be



Derde- en vierde leerjaar
Juf Elsje
DePaepe.Elsje@gilko.be



Vijfde- en zesde leerjaar
Juf Linde
linde.verspeelt@gilko.be


LO team

Team levensbeschouwing


Godsdienst
Juf Jolien
Vanderghote.Jolien@gilko.be



Zedenleer
Juf Lieselot
Engels.Lieselot@gilko.be


Islam
Juf Zeynep
Cesmeli.Zeynep@gilko.be